Kurs online z Anitą Moorjani

Nie czekaj! Zmień swoje obawy w miłość! 

„Tylko wówczas, gdy siłą przewodnią w Twoim życiu nie będzie strach, lecz miłość, dostrzeżesz to, co naprawdę ważne, by przeżyć je w szczęściu i zdrowiu.”

Biorąc udział w tym szkoleniu online nauczysz się, jak zmienić strach w miłość, by uzyskać zdrowie i obfitość materialną w swoim życiu.

Obejrzałaś wykład dzięki któremu poznałaś podstawy. Zrozumiałaś, że bez względu na to, w jakiej jesteś sytuacji wprowadzenie zmian w swoim życiu jest możliwe i przyniesie Ci nieprawdopodobne korzyści.

21 lutego 2022r. rozpoczynamy grupowy kurs podczas którego Anita Moorjani przedstawi Ci cały sposób przechodzenia przez proces zmiany. Poznasz ćwiczenia, medytacje i otrzymasz szczegółowe instrukcje, które będziesz mogła wdrożyć, by jak najszybciej i najpełniej doświadczyć efektów.

Oferta jest ważna tylko przez ograniczony czas! 

149 zamiast  
499,00€

Zapłać tylko raz i zyskaj nieograniczony dostęp!
Od teraz dostępne również w 3 wygodnych ratach w wysokości 50 €!

 

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dołącz i uzyskaj nieograniczony czasowo dostęp!

Filmy szkoleniowe są dostępne z polskim lektorem lub z polskimi napisami ??

O Anicie Moorjani pisały i mówiły takie media jak:

Program kursu

Kliknij na poniższe pola, by poznać zakres kolejnego modułu.

Moduł 1 - Śmierć nauczyła mnie, jak żyć

W pierwszym module Anita dzieli się doświadczeniami ze swojej podróży. Zrozumiesz, dlaczego wszystko to, czego nauczyliśmy się podczas naszej szkolnej edukacji, o czym mówią rządy i media nie prowadzi nas w kierunku satysfakcjonującego i szczęśliwego życia. Jak więc omijać największe wyzwania? Jak zastosować nową wiedzę i przekazywać ją światu, w którym tak wiele zaprzecza naszej prawdziwej naturze? Ta lekcja dostarczy nam pierwszych odpowiedzi. 

Moduł 2 – Poznawanie siebie

W drugim module przejdziesz przez proces, który uświadomi Ci, kim naprawdę jesteś. Zrozumiesz, dlaczego istniejesz, jakie są Twoje intencje i jak tą wiedzę wykorzystać, by Twoje życie nabrało więcej wartości. 

Moduł 3 – Przekształcenie strachu w miłość

Żyjemy w świecie, w którym dominuje strach. W tym module Anita pokaże Ci narzędzia, dzięki którym pokonasz swoje lęki i zastąpisz je miłością. To najważniejsza lekcja, którą nauczyła się będąc „po drugiej stronie” i która uratowała jej życie. 

Moduł 4 - Ćwiczenia medytacji w innym świecie

Czwarty moduł zawiera głęboką medytację. Dzięki niej doświadczysz tych uczuć, jakie towarzyszyły Anicie, gdy była „po drugiej stronie”. Nauczysz się pozbywać przeszkód i uwolnisz od najgłębiej zakorzenionych obaw. Rozpoczniesz proces wybaczania każdej osobie, która Cię skrzywdziła. To uwolni Cię od tak mocno obciążającego Cię bagażu emocjonalnego. 

Moduł 5 - Dar otrzymywania

Być może jesteś osobą, która więcej daje, niż otrzymuje. Twoja empatia i wrażliwość sprawiają, że łatwo się angażujesz i mocno przeżywasz dramaty innych. To powoduje, że zapominasz o sobie, tracisz energię i trudno Ci zachować dystans. W tym module nauczysz się, jak to zmienić. Otworzysz się na dary, jakie daje wszechświat.  

Moduł 6 - Radzenie sobie z problemami zdrowotnymi

Jeśli zmagasz się z problemami zdrowotnymi uzyskasz głębsze zrozumienie tego, dlaczego Cię to spotkało i jak sobie radzić z tym wyzwaniem. Odnajdziesz w swoim ciele miejsce, gdzie gromadzi się stres oraz negatywne emocje i nauczysz się je uwalniać.

Moduł 7 - Komunikacja z ciałem

Każdy z nas jest istotą doskonałą. Ten moduł zainspiruje Cię do postrzegania swojego ciała i umysłu w nowy sposób. Zaczniesz się z nim komunikować i zrozumiesz, co chce Ci przekazać. Im więcej nabierzesz doświadczenia, tym dokładniejsze otrzymasz odpowiedzi. 

Moduł 8 - Religia i duchowość

Choć życie Anity było oparte na strachu wszystko zniknęło, gdy spojrzała na nie „z drugiej strony”. Czy można tego doświadczyć w inny sposób, niż umierając? W tym module poznasz jej historię strachu przed śmiercią oraz jakie różnice dostrzega między religijnością a duchowością. Być może zaskoczy Cię, że nie wszystkie duchowe przekonania nam pomagają, a nawet mogą uniemożliwić prowadzenie szczęśliwego, satysfakcjonującego życia. Dowiesz się, które do nich należą. 

Moduł 9 – Wrażliwość jest nową siłą

Jest wiele osób bardzo wrażliwych, które jednak nie są w stanie podzielić się swoimi emocjami z otoczeniem obawiając się reakcji. To sprawia, że zaczynają się dystansować, ograniczać, zmieniać. Strach przed byciem sobą może prowadzić do nieszczęść lub chorób takich jak depresja. To bardzo ważne, by zdać sobie sprawę, że nasza wrażliwość stanowi ogromną siłę i jest ważna w budowaniu szczęśliwego życia. W tym module nauczysz się, jak akceptować swoją wrażliwość, zmieniać ją w siłę i stawiać zdrowe granice.

Moduł 10 - Czas nie jest liniowy

Anita miała możliwość spojrzeć na koncepcję czasu z innej perspektywy. W tym module podzieli się swoimi spostrzeżeniami i nauczy Cię, jak można to wykorzystać, by w Twoim życiu było jak najmniej trosk. 

Twój pakiet zawiera:

Wartość jednostkowa
Zawiera
Kurs online Anity Moorjani z 10 lekcjami.
Pełen kurs przetłumaczony na język polski!
499 €
Przewodnik audio
Wszystkie lekcje kursu można pobrać jako pliki audio. Możesz więc pobrać pliki kursów na swój telefon i słuchać ich w podróży!
147 €
Podręcznik
- znajdziesz w nim przydatne informacje i podsumowanie wszystkich lekcji kursu online. Dzięki temu utrwalisz zdobytą wiedzę. Podręcznik jest w j. polskim.
97 €
„Jak rozwijać się przez dyskomfort?”
- Wykład wideo Anity Moorjani z niezwykłymi szczegółami na temat jej historii
67 €
„Będąc w nurcie codziennego życia”
- Jak możesz pozostać w swoim nurcie pomimo wyzwań dnia codziennego i być pomocny dla innych, ale nigdy się nie zatracić? W tej dodatkowej sesji coachingowej Anita pokazuje dokładnie, jak to działa!
97 €
„Życie spoza perspektywy cielesności”
- A jeśli to, w czym żyjemy, jest już rajem? Co jeśli to od nas zależy, jak wygląda dla nas ten raj? Podczas swojej śmierci Anita otrzymała wgląd w świat fizyczny ... W tej opowieści dowiesz się, jak doświadczenie życia w raju może zmienić Twoje życie na zawsze.
97 €
„Jakie jest prawdziwe znaczenie zdrowia?”
- Jeśli dusza może wyrazić się całościowo we wszystkich swoich częściach, ciało odzwierciedli tę całość ... Ale jak można to osiągnąć? W tym szkoleniu Anita wyjaśnia, co możesz zrobić!
97 €
„Kluczowa przemowa na kongresie zdrowia”
- Anita na żywo na scenie! Odbierz te ekskluzywne nagrania w prezencie i przekonaj się, jak Anita zadziwia i porusza publiczność ... otrzymasz bardzo specjalne przesłanie, które może również zmienić Twoje życie!
97 €
Łączna wartość
1.198 €
Nasza cena
499 €
Cena specjalna
149 €

Tylko przez ograniczony czas!

149 zamiast  
499,00€

Zapłać tylko raz i zyskaj nieograniczony dostęp!
Od teraz dostępne również w 3 wygodnych ratach w wysokości 50 €!

 

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Zapłać raz i zyskaj nieograniczony dostęp!

14 – dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy!

Nadal nie jesteś pewien, czy ten kurs jest dla Ciebie? Nie ma problemu – wypróbuj to. Przetestuj kurs teraz bez ryzyka, z naszą 14-dniową gwarancją satysfakcji! Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z kursu, w ciągu 14 dni otrzymasz pełny zwrot pieniędzy – bez uzasadnienia i bez pytań!

Dysponujesz ograniczonym budżetem? Zapłać w ratach

Kup kurs online już teraz i zapłać wygodnie w czterech małych ratach!

Pieniądze nie powinny stanowić problemu

Jesteś w trudnej sytuacji finansowej i nie możesz sobie teraz pozwolić na kurs Anity? Napisz do nas na adres: poland@younity.one i opisz nam swoją sytuację oraz to, jak ten kurs może pozytywnie wpłynąć na Twoje życie. A my postaramy się Ci pomóc. 

 

O Anicie Moorjani

Anita Moorjani to międzynarodowa mówczyni i autorka bestselleru „Dying to Be Me” oraz najnowszej książki „What If This Is Heaven?” Jej historia jest niezwykła. Po 4-letniej walce z rakiem zapadła w śpiączkę. Lekarze dawali jej kilka dni życia. Jednak ona wyruszyła w podróż doświadczając śmierci podczas której otoczyła ją bezwarunkowa miłość i głęboka mądrość. Otrzymała wówczas mocy przekaz: „niebo nie jest celem, to stan istnienia”. Doświadczając śmierci miała możliwość powrotu do swojej formy fizycznej albo kontynuowania swojej podróży w nowej rzeczywistości. Postanowiła wrócić. A gdy odzyskała przytomność, jej nowotwór zaczął znikać. Ku zdumieniu lekarzy w ciągu kilku tygodni była wolna od niezliczonej ilości guzów. Dowiedz się więcej o Anicie Moorjani: www.anitamoorjani.com