Wszystko, czego pragniesz, jest już w Tobie

Misja i wizja

Jesteśmy twórcami

W Younity mocno wierzymy, że jesteś twórcą własnego życia. Nikt inny poza Tobą nie może opanować sztuki Twojego prawdziwego wewnętrznego spełnienia. Masz nieskończony potencjał, który tylko czeka na odblokowanie.

Wiedza i praktyka

Naszą misją jest zapewnienie Tobie i milionom innych takich jak Ty wiedzy, narzędzi i technik, które umożliwią Ci wykorzystanie tego potencjału. Żyjemy w czasach, w których nie wystarczy wiedzieć, żyjemy w czasach, w których musimy wiedzieć, jak. W ten sposób możemy sami doświadczyć i znaleźć własną drogę.

Dostępność wiedzy

We run a generous scholarship program for people who would like to deepen their knowledge but do not have the financial means to do so. If that is you, please reach out to us!

Działania charytatywne

Dbamy o to, by mieli wystarczająco dużo jedzenia, ubrań i szkół. Bo tylko wtedy, gdy upewnimy się, że wszyscy żyją w lepszym świecie, świat naprawdę stanie się lepszym miejscem!

TO WSZYSTKO JEST O TOBIE!

Masz wszystko w swoim wnętrzu

W każdym z nas jest ta głęboka wiedza. Niektórzy nazywają to boskim połączeniem, szóstym zmysłem lub intuicją, ale ja lubię nazywać to wewnętrznym guru. To ta część nas, która wie, że jesteśmy całymi i kompletnymi, ta część nas, która nie szuka zewnętrznego potwierdzenia ani potwierdzenia. Ale zostaliśmy wyszkoleni z naszego związku z tym. Dlatego musimy ponownie połączyć się i ponownie nauczyć się kontaktować z naszą wyższą jaźnią.

Zaczyna się od Ciebie

Twoje życie wewnętrzne określa, jak wygląda Twoje życie zewnętrzne. Nasze postawy, przekonania, uczucia wpływają na Twoje życie bardziej, niż większość z nas zdaje sobie
z tego sprawę.
Dlatego sztuka tworzenia własnego życia wewnętrznego jest prawdopodobnie najważniejszą umiejętnością, jaką możesz zdobyć. Jeśli tęsknimy za nauką tej sztuki, nasze życie wewnętrzne jest tworzone jako przypadkowy produkt zewnętrznych impulsów. Na dłuższą metę sprawia to, że jesteś nieszczęśliwy, a nawet może powodować choroby!

Jesteś twórcą, a nie ofiarą

Niektórzy z nas żyją na własnych warunkach. Inni poddają się swoim okolicznościom. Ale robiąc to, porzucają również wibrującą siłę, która kieruje całym stworzeniem. Porzucają przypadek, zachwyt, radość, blask i wszystkie kuszące elementy stworzenia. Jeśli chcesz wieść satysfakcjonujące życie, musisz wiedzieć, jak okiełznać własną moc tworzenia. Musisz przyjąć to do świadomości i wziąć odpowiedzialność za to, jak myślisz i czujesz.

Twój indywidualny sposób

Każdy ma swoją własną drogę do szczęścia, sukcesu
i spełnienia, i rzadko jest to liniowa droga. Dlatego dzielimy się wiedzą, która jest agnostyczna wobec religii i otwarta dla wszystkich. Chcemy zaoferować Ci jak największy zestaw narzędzi, z którego możesz wybrać to, co najbardziej Ci odpowiada.