Wszystko, czego pragniesz, jest już w Tobie

YOUNITY

Kim jesteśmy?

 

Naszym celem jest przekazanie Ci wnikliwej wiedzy oraz zapewnienie narzędzi i technik, których możesz użyć, aby zrealizować swój wewnętrzny potencjał. Jesteśmy przekonani, że wszyscy jesteśmy twórcami i twórcami własnego wszechświata. W końcu tylko Ty masz klucz do swojego dobrego samopoczucia. Masz w sobie moc, aby być szczęśliwym, zdrowym i silnym. Musisz tylko znaleźć swój własny kreatywny silnik. A pierwszym krokiem jest codzienne ćwiczenie!

Zobowiązujemy się do znalezienia najlepszych nauczycieli, mówców motywacyjnych, narzędzi i metod z całego świata i dostarczenia ich prosto do Twojego domu! Wykorzystujemy całą naszą energię, zapał, wiedzę i siłę woli, aby każdy kurs online był dla Ciebie absolutnie fantastycznym i podnoszącym na duchu doświadczeniem. Zobowiązujemy się do znalezienia najlepszych nauczycieli, mówców motywacyjnych, narzędzi i metod z całego świata i dostarczenia ich prosto do Twojego domu! Wykorzystujemy całą naszą energię, zapał, wiedzę i siłę woli, aby każdy kurs online był dla Ciebie absolutnie fantastycznym i podnoszącym na duchu doświadczeniem.

Cieszymy się, że będziemy mogli towarzyszyć Ci w Twojej podróży.

Najlepsze życzenia

Michael
younity Poland

ZESPÓŁ YOUNITY

being. self. aware.

To, co zaczęło się od wizji medytacji, stało się platformą internetową numer jeden w Europie na rzecz rozwoju osobistego i duchowego.

Nigdy nie myśleliśmy, że ten pomysł poruszy serca tysięcy ludzi. Dlatego w ciągu ostatnich trzech lat niezwykle się rozwinęliśmy. Coraz więcej osób prosiło nas o rozszerzenie i przekazanie tego przesłania innym krajom.
I dlatego tu jesteśmy – chcemy oświecić jak najwięcej serc wiedzą przełomowych myślicieli, pionierów
i geniuszy.

Z serca Europy– Szwajcarii – razem z Michael’em, naszym lokalnym partnerem z Polski dostarczamy naszym klientom wyłącznie produkty najwyższej jakości.
Dajemy Ci doświadczenie edukacyjne, jakiego nigdy wcześniej nie miałeś – i co najważniejsze – wiedzy, którą możesz bezpośrednio zastosować w swoim codziennym życiu, abyś mógł również zacząć dostrzegać pozytywne zmiany!

Kilku z naszych

MENTORÓW

KTÓRYCH MOŻESZ ZNALEŹĆ W NASZYCH KURSACH

Dr Joe Dispenza

Eckhart Tolle

Alberto Villoldo

Bruce H. Lipton, PhD

Anita Moorjani

Gregg Braden

Deepak Chopra

Neale Donald Walsch

S. H. Dalai Lama

Louise Hay

Gordon Smith

Byron Katie

I wielu innych.

DOŁĄCZ DO NASZEJ

SPOŁECZNOŚCI

UPEWNIJ SIĘ, ŻE NICZEGO NIE PRZEGAPISZ

Dołącz do nas już teraz, aby skontaktować się z ludźmi o podobnych poglądach i być zawsze na bieżąco

KILKA Z OSIĄGNIĘĆ

YOUNITY

Społeczności younity

Państw

Języków

Ekspertów

 

NASZE WYDARZENIA

find your flow! – Wydarzenie dla społeczności miejskiej.

Neale Donald Walsch

Robiłem prezentacje na całym świecie, ale nigdzie na świecie nie miałem wydarzenia, które zostało stworzone i zaprezentowane z taką doskonałością, z dbałością o każdy szczegół, robiąc wszystko dobrze, robiąc wszystko tak perfekcyjnie i docierając do mnie i tego przesłania czuję się tak mile widziany, jak to, co miałem tutaj w Szwajcarii – w Zurychu i Bazylei – z Younity.

Cóż za niesamowita organizacja, co za wspaniały zespół. Zespół doskonałości we wszystkim. Jestem bardzo wdzięczny, że mogłem tu przyjechać i pracować z tą wspaniałą grupą ludzi. To było wydarzenie na całe życie. Nie mogę nic więcej powiedzieć, poza tym, że nie ma nic lepszego.

Deepak Chopra

To było niesamowite wydarzenie, świetnie zorganizowane i bardzo dobrze wypromowane. Dla każdego mieliśmy wspaniałe doświadczenie. Gorąco polecam, jeśli chcesz zorganizować wydarzenie w Bazylei, skontaktuj się z Younity. To niezwykła grupa ludzi wykonujących niesamowitą pracę.