Czy chciałbyś wnieść więcej mądrości i światła do naszego świata?

Pomóż nam dzielić się tymi niesamowitymi informacjami, dołączając do naszego programu partnerskiego i zarabiaj do 30% prowizji od każdego sprzedanego produktu!

Zgłoś się, aby zostać partnerem younity:

Jak działa program partnerski?

1. Wypełnij formularz

Dołącz do naszego programu partnerskiego, wypełniając powyższy formularz.

2. Wyślij niezbędne dane

Po rejestracji otrzymasz wiadomość
e-mail z prośbą o informacje, abyśmy mogli Cię poznać. W odpowiedzi prosimy podać możliwie kompletne informacje. Członek Younity Poland rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

3. Zacznij promować treści younity!

Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie zatwierdzone, otrzymasz wszystkie informacje niezbędne do rozpoczęcia promowania naszego bezpłatnego szkolenia online za pomocą spersonalizowanych, dostosowanych linków.

Nie przegap okazji, aby zarobić do 30% prowizji dzięki naszemu Programowi Partnerskiemu!

FAQs

1. Jak mogę otrzymać prowizję z darmowego produktu?

Twoje polecenia będą śledzone za pośrednictwem usług naszego partnera elopage.com. Każdy użytkownik, który zarejestruje się za pomocą Twojego unikalnego linku UTM, będzie śledzony przez pliki cookie, a jeśli kupi produkt po obejrzeniu go za darmo, automatycznie otrzymasz prowizję za tę sprzedaż za pośrednictwem naszego dostawcy płatności.
Za udział tylko w samym darmowym produkcie nie przysługuje prowizja.

2. Czy automatycznie otrzymam prowizję?

Zgodnie z prawem jesteśmy zobowiązani do zapewnienia 14-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, Twoja prowizja zostanie sfinalizowana po upływie tego okresu, gdy użytkownik nie zwróci produktu.

3. Jak otrzymam zapłatę?

W swoim profilu wydawcy elopage upewnij się, że podałeś dane bankowe i dostarczyłeś niezbędne dokumenty. Po zakończeniu sprzedaży, po upływie okresu zwrotu pieniędzy, elopage automatycznie zapłaci kwotę, którą zarobiłeś, na podane przez Ciebie konto bankowe.

4. Jakie są warunki przyjęcia do programu partnerskiego?

W younity staramy się współpracować z osobami i organizacjami, które podzielają te same wartości co my. Jeśli jesteś obecny w mediach społecznościowych lub masz firmę, która koncentruje się na rozwoju osobistym, duchowości lub uzdrawianiu, chcielibyśmy, abyś dołączył do naszego programu. Pamiętaj, że nie szukamy agentów sprzedaży, ale raczej tych, którzy chcą uczynić świat lepszym miejscem.

5. Czy muszę tworzyć własne materiały / posty?

Po zaakceptowaniu Twojego zgłoszenia będziesz mógł pobrać od nas grafiki i wersje robocze tekstu, które możesz wykorzystać w swojej promocji.

6. Jak często mam promować produkt?

Nie ma żadnych ograniczeń, jednak najlepsze wyniki daje częstotliwość nowych postów / e-maili 2-3 razy w tygodniu w okresie promocyjnym. Jeśli korzystasz z banerów, zalecamy skupienie się na nich przez całą promocję i ewentualnie odświeżanie ich inną grafiką raz w tygodniu.

Kim jest Younity?

Aby lepiej nas poznać i poznać naszą misję, pobierz nasze portfolio!