Szkolenie grupowe online

Którą terapię wybrać, gdy zachorujesz?

Trzy klucze do Twojego wewnętrznego raju…

„… a potem uświadomiłam sobie, że Bóg nie jest bytem, ale stanem bytu. I w tym momencie sama się nim stałam”.

  Dowiedz się, jak prawdziwie pokochać siebie.

  Dowiedz się, dlaczego śmierć nie jest końcem, ale początkiem.

  Poznaj swoją boską naturę i naucz się żyć z nią w zgodzie.

  Zarezerwuj miejsce i weź udział w szkoleniu grupowym online z Anitą Moorjani!

  Naucz się kochać siebie, jakby od tego zależało Twoje życie – bo tak jest!

  Miłość do siebie jest niezwykle ważna

  Samoświadomość i bezwarunkowa miłość to coś więcej, niż przyjemny dodatek, który możemy odłożyć na później. Poziom miłości do nas samych wpływa na sposób, w jaki prowadzimy nasze życie i czy jest ono szczęśliwe, czy nie. Ale co tak naprawdę oznacza „samoświadomość” i jak możemy ją osiągnąć? Na tym kursie nauczymy się tego razem- krok po kroku.

  Najpierw musisz zastąpić swój strach miłością

  Siłą sprawczą w dzisiejszym społeczeństwie jest w dużej mierze strach. Już w dzieciństwie pojawia się największa obawa: lęk przed byciem niedostatecznie dobrym. To właśnie ten strach nie pozwala nam prowadzić prawdziwie zdrowego życia i w pełni się nim cieszyć. Prawdziwe uzdrowienie jest możliwe tylko wtedy, gdy panuje harmonia pomiędzy naszym wnętrzem i tym, co na zewnątrz. W ramach lekcji w formie video wykonamy ćwiczenia i medytacje, które pozwolą Ci uwolnić się od lęków i poznać Twoją prawdziwą boską naturę.

  Zastąp wątpliwości zaufaniem i poczuciem bezpieczeństwa

  Wielu z nas utraciło zdolność słuchania swojego wewnętrznego głosu i ufania jego wskazówkom. Szukamy odpowiedzi i porad w świecie zewnętrznym, podczas gdy rozwiązanie znajduje się w nas samych! Aby to sobie uświadomić, musimy ponownie nauczyć komunikować się ze swoim wewnętrznym głosem. Wtedy odpowiedzi i rozwiązania pojawią się same. Wspólnie zagłębimy się w techniki, które pozwolą Ci skontaktować się z głosem płynącym z wewnątrz i znaleźć w ten sposób właściwe odpowiedzi.