Szkolenie grupowe online

Trzy klucze do Twojego wewnętrznego raju…

«… A potem ogarnęło mnie uświadomienie sobie, że Bóg nie jest bytem, ale stanem bytu… i teraz byłam tym stanem istnienia!»

Zarezerwuj teraz wolne miejsce w tym szkoleniu grupowym online i ucz się

  • dlaczego «bycie zdrowym» to coś więcej niż stan fizyczny i jak to osiągnąć,
  • dlaczego Twoje Ciało jest tylko odbiciem Twojego wewnętrznego ja i jak zharmonizować swoje wnętrze i ze światem zewnętrznym,
  • dlaczego wszystko, w tym choroba, ma znaczenie i jak je rozpoznać,
  • jak rozpoznać swoją boską naturę i jak nauczyć się akceptować i kochać siebie całym sobą.
  • Szkolenie grupowe online jest dostępne z polskim lektorem. 🇵🇱

Dowiedz się, jak praktykować prawdziwą miłość do siebie i jak ją osiągnąć.

Dowiedz się, dlaczego śmierć nie jest końcem, ale początkiem.

Naucz się rozpoznawać i żyć swoją boską naturą.

Zarezerwuj teraz wolne miejsce i weź udział w szkoleniu grupowym online z Anitą Moorjani!

Szczęście jest jedyną rzeczą, która podwaja się, kiedy się nim dzielisz.
Udostępnij tę bezpłatną treść znajomym!
 

Naucz się kochać siebie, jakby od tego zależało Twoje życie – bo tak jest!

Miłość do siebie jest niezwykle ważna

Samoświadomość i bezwarunkowa miłość to coś więcej niż „miłe” osiągnięcie, które możemy odłożyć na później. Poziom miłości do nas samych determinuje sposób, w jaki prowadzimy nasze życie – i ostatecznie, czy jesteśmy szczęśliwi w naszym życiu, czy nie. Ale co tak naprawdę oznacza „samoświadomość” i jak możemy to osiągnąć? Na tym kursie nauczymy się tego razem – krok po kroku.

Najpierw musisz zastąpić swój strach miłością

Dzisiejsze społeczeństwo jest w dużym stopniu kontrolowane przez strach. Największy strach przed ludźmi pojawia się już w dzieciństwie: strach przed byciem niewystarczającą osobą! To właśnie ten strach nie pozwala nam w pełni cieszyć się życiem. I właśnie ten strach nie pozwala nam prowadzić naprawdę zdrowego życia. Ponieważ tylko wtedy, gdy nasze wnętrze i to co na zewnątrz jest w harmonii ze sobą, prawdziwe uzdrowienie jest możliwe! Podczas tych lekcji wideo wspólnie wykonamy ćwiczenia i medytacje, które pozwolą Ci uwolnić się od lęków i rozpoznają Twoją prawdziwie boską naturę.

Zastąp wątpliwości bezpieczeństwem i zaufaniem

Wiele osób straciło zdolność słuchania swoich wewnętrznych wskazówek i ufania im. To powoduje, że szukamy odpowiedzi i porad w świecie zewnętrznym, w którym rozwiązanie znajduje się w nas samych. Jednak aby to rozpoznać, musimy ponownie nauczyć się, jak komunikować się ze sobą, za pomocą naszego wewnętrznego głosu i wskazówek. Wtedy odpowiedzi i rozwiązania przyjdą same. Wspólnie zagłębimy się w techniki, które pozwolą Ci skontaktować się z wewnętrznymi wskazówkami i rozpoznać właściwe odpowiedzi!