Szkolenie grupowe online

Pokonaj swoje lęki

Trzy klucze do Twojego wewnętrznego raju…

„… a potem uświadomiłam sobie, że Bóg nie jest bytem, ale stanem bytu. I w tym momencie sama się nim stałam”.

  Dowiedz się, jak prawdziwie pokochać siebie.

  Dowiedz się, dlaczego śmierć nie jest końcem, ale początkiem.

  Poznaj swoją boską naturę i naucz się żyć z nią w zgodzie.

  Zarezerwuj miejsce i weź udział w szkoleniu grupowym online z Anitą Moorjani!

  Szczęście jest jedyną rzeczą, która mnoży się, kiedy się nim dzielisz.
  Udostępnij tę bezpłatną treść znajomym!
   

  Whatsapp
  Instagram
  Telegram

  Naucz się kochać siebie tak mocno, jakby od tego zależało Twoje życie!

  Miłość do siebie jest niezwykle ważna

  Samoświadomość i bezwarunkowa miłość to coś więcej, niż przyjemny dodatek, który możemy odłożyć na później. Poziom miłości do nas samych wpływa na sposób, w jaki prowadzimy nasze życie i czy jest ono szczęśliwe, czy nie. Ale co tak naprawdę oznacza „samoświadomość” i jak możemy ją osiągnąć? Na tym kursie nauczymy się tego razem- krok po kroku.

  Zastąp strach miłością

  Siłą sprawczą w dzisiejszym społeczeństwie jest w dużej mierze strach. Już w dzieciństwie pojawia się największa obawa: lęk przed byciem niedostatecznie dobrym. To właśnie ten strach nie pozwala nam prowadzić prawdziwie zdrowego życia i w pełni się nim cieszyć. Prawdziwe uzdrowienie jest możliwe tylko wtedy, gdy panuje harmonia pomiędzy naszym wnętrzem i tym, co na zewnątrz. W ramach lekcji w formie video wykonamy ćwiczenia i medytacje, które pozwolą Ci uwolnić się od lęków i poznać Twoją prawdziwą boską naturę.

  Zastąp wątpliwości zaufaniem i poczuciem bezpieczeństwa

  Wielu z nas utraciło zdolność słuchania swojego wewnętrznego głosu i ufania jego wskazówkom. Szukamy odpowiedzi i porad w świecie zewnętrznym, podczas gdy rozwiązanie znajduje się w nas samych! Aby to sobie uświadomić, musimy ponownie nauczyć komunikować się ze swoim wewnętrznym głosem. Wtedy odpowiedzi i rozwiązania pojawią się same. Wspólnie zagłębimy się w techniki, które pozwolą Ci skontaktować się z głosem płynącym z wewnątrz i znaleźć w ten sposób właściwe odpowiedzi.